Atver sirdi jaunajiem galamērķiem

Pateicoties sadarbībai ar lielākajiem tūrisma operatoriem Latvijā, mums ir plašs piedāvājumu klāsts… ->

Daudzas valstis pieprasa, lai tūrista pase ir derīga vismaz 6 mēnešus skaitot no ceļojuma beigu dienas (var pieprasīt arī… ->

Rezervēšanas noteikumi

Sazinieties ar mums pa e-pastu viktorijatravel@inbox.lv, vai  pa telefonu +37129573131.  Mēs nosūtīsim Jums rēķinu, avansa vai pilnas cenas apmaksai un pēc apstiprinājuma saņemšanas par rēķina apmaksu, izdarīsim rezervāciju. Jums  nepieciešams norādīt visu ceļotāju vārdus, uzvārdus un personas kodus, ka arī norādīt, kādas valsts pilsonis ir ceļotājs un viņa pases derīguma termiņu.

Uzdot jautājumu

Jaunākie piedāvājumi

INDONĒZIJAS ARHIPELĀGA DĀRGAKMEŅI – CEĻOJUMAS UZ BALI AR JAVA SALAS APMEKLĒJUMU

Additional information

kategoryja-otelja

nochi

pitanije

Itāļu brīvdienas ar Prāgas apmeklējumu

Additional information

kategoryja-otelja

nochi

pitanije

Bellissima Itālija. Rimini kūrorts (13 dienas)

Additional information

kategoryja-otelja

nochi

pitanije

Grieķija,Peloponesa,EPIHOTEL ODYSSEAS 3*

Additional information

kategoryja-otelja

nochi

pitanije

ŠVEICES UN AUSTRIJAS DABAS BRĪNUMI

Additional information

kategoryja-otelja

,

nochi

pitanije

ZIEMEĻU KARALIENE – NORVĒĢIJA

Additional information

nochi

Karstie ceļojumi

borneo
Indonēzija 2020
Līdojumi 2020.g. decembrī un martā!
carusel-7-e1579006838322
Ceļojumu izpārdošana
Lorem ipsum sim dolod amet

Jums ir jautājumi? Piezvaniet mums!

Если вам нужно получить больше информации по любому из наших туров, или помощь в подборе путешествия, наши менеджеры будут рады вам помочь.

Также можно написать нам в мессенджерах.

Vēlaties doties ceļojumā?

Тогда нажимайте сюда:

Ceļojumu izlases

Melnkalne
sanbelorussii
sanbelorussii

Populārākie galamērķi

tour-14639-236219684965718707261274400673249098568590n-15636-kb

Tā ir viena no populārākajām valstīm, ko izvēlas apmeklēt tūristi no visas pasaules. Turcijā katrs atradīs sev piemērotāko – vai tā būtu laiska zvilnēšana kādā no skaistajām pludmalēm, kultūras iepazīšana vai nacionālo ēdienu un dzērienu izbaudīšana.

pyramids-cairo

Mūsdienās Ēģiptes kūrorti zināmi kā vieni no populārākajiem brīvdienu galamērķiem, jo visu cauru gadu laika apstākļi ir piemēroti gan lai sauļotos, gan izbaudītu peldēšanās priekus. Vispiemērotākais laiks Ēģiptes apmeklēšanai ir no oktobra līdz aprīlim.

griekija

Grieķija jau daudzus gadus ir atpūtas un tūrisma valsts. Tā ir viena no senākajām valstīm uz zemes, antīkās civilizācijas šūpulis. Taču ceļotāji brauc uz Grieķiju ne tikai pieskarties vēstures liecībām, bet arī baudīt lielisko dabu un tīro jūru ar bezgalīgajām pludmalēm. 

bulgarija

Bulgārija ir viena no populārākajām atpūtas valstīm ar pieejamām cenām īsu lidojuma laiku. Tie, kas jau no galvas zina Turciju, izvēlas Bulgāriju, jo cenu līmenis ir ļoti līdzīgs un tas ir kaut kas jauns.  Bulgārijas kūrortiem raksturīgi patīkami silti laika apstākļi no pavasara līdz rudenim.

Itālija

Šī ir klasiska tūrisma valsts, kas visā pasaulē ir ļoti populāra. Mūžam vilinošā zeme – tā Itāliju dēvēja senatnē. Tūristus vilina vēstures un kultūras pieminekļi, maigais subtropu klimats, ainavu dažādība, lieliskās pludmales, dzidrais ūdens, prestižie kūrorti bagātā virtuve.

spaim

Vārdi “Spānija” un “saule” sader kopā tikpat organiski, kā Gaudi un Barselona vai vīns un atpūta. Spānija daudziem eiropiešiem ir jau diezgan labi pazīstams galamērķis. Tomēr šajā saulainajā valstī ir daudz pārsteigumu, kas katram ceļojumam piešķir jaunu nokrāsu.

tbsiliatnight-667945288

Vai vēlies izbaudīt mežonīgu,bezgala skaistu un daudzveidīgu dabu,pieēsties pasaulē gardākos šašlikus,sākt dienu ar vīnu kafijas vietā, iepazīties ar patiesi viesiligiem  un draudzigiem cilvekiem un smaidit visa  ceļojuma garumā? Ja tā ,tad šī zeme Tevi gaida.

sanbelorussii

Baltkrievija ir viena no retajām valstīm Eiropā, kas ir saglabājusi neskartu dabu- bagātīgus mežus, purvus, ezerus un upes. Tā ir valsts, kurā lauku rajonos ir iespēja iepazīt senās tradīcijas, redzēt krāsainas sādžas mājas un nogaršot nacionālo vīrtuvi.

SIA „VIKTORIJA TR”

reģ. Nr. 41503080634

  • Cietokšņa 60, t./c. "Ditton Nams"
    Paviljons "Pasāža", vieta N9, Daugavpils
  • +371 29573131, +371 29555408
  • viktorijatravel@inbox.lv

Pierakstieties labākajiem piedāvājumiem!

Pierakstieties mūsu jaunumiem un uzziniet pirmie par  iepriekšpārošanas akcijām, pēdējā brīža piedavājumiem un  jaunumiem.

SIA Viktorija Travel 2020 ©Visas tiesības aizsargātas

×

Cart